Merhaba  ArkaDaŞLar    …

SkYpe  Nedir?

Skype  Saniyeler  içerisinde   herhangi  Bir  kişi ile   telefon görüşmemizi sağlayan  ücretsiz bir programdır.Skype ‘ yüklemek  çok basit ve hızlıdır.

Skype  kullanamak  istiyorsanız  ilk olarak  kayıt işlemini tamamlamanız ve Skype  programını  indirmeniz gerekmektedir.İndirdikten sonra kulanıcı adınızı  ve şifrenizi yazıp sisteme  girip  yapabilirsiniz.Skyp ile konuşma yapmak için  konuşacağınız kişinin  Skype  kulanıcı adını  kendi arkadaş listenize eklemeniz gerekmektedir.Skype indirmek ve kayıt olmak için  gereken  Linki  Sizlerle paylaşacağım ..

 

Skype  in  Özlelikleri Nelerdir ?

Skype  Kulanıcıları  ile  ücretsiz ve kesintisiz  iletişim  olanağı sağlamaktadır.

Skype  ev telefonunuzdan   daha  yüksek ses kalitesi Sunmaktadir.

Kulanımı  Çok  kolay ve Sadedir.

 

NoT : Türkiyenin Ve Avrupanın Tek Kaliteli Seviyeli sohbet sitesinde olduğunuzu unutmayınız . seslipano.com sitemize ilk defa giriyorsanız arakdaşlar ?ınternet explorer , Mozila dan veya yandex den giriş yapa bilirsiniz girişte karşınızda cıka bilecek sohbet sitesine giriş tıklayarak karşınıza ikinci panel açılıp ordan misafir girişinden her hangi bir nik yazarak giriş tıklayarak giriş yapacaksınız. kesinlikle ücretsiz dir.Ondan sonra sohbet odasına düşe bilmek için activex yükle programı cıkacaktır onu yüklediniz an odaya düşecek ve en kaliteli sohbet sitesi adresinde sizlerde kaliteli sohbet ede bileceksiniz .Yapamadıysanız ? yardım videosunu izleyerek sizlere yol güsterecek ve oda olmadı ise skpye adresimizi ekleyerek sizlere yardımcı olağız . serdar_ra63@windowslive.com
Dünyanın en kaliteli sohbet sitesi olarak seslipano.com ailesi sizlere her türlü yardımı sunmaktadır .

 

Twitter Haberler