Reklam Öyle ATILMAZ Arkadaşım Reklam Böyle Atılır Tıkla Gel : ) >>>>> wWw.Seslibirsesi.Com Reklam Atmayı bılmıyorsunuz ne diye site acıyorsunuz.. Site Acıyorsunuzda  Odalarını Ne Diye boş bırakıyorsunuz…

Boş bırkakıorsunuz sohbet Sitelerinin Kurallarından bir tanesi de , Blogdur Makale Yazmakla Olur.. Sesli chat site sahipleri reklam atarak aslında dost kazanmadıklarını bilseler sitelere reklam degilde etiket yöntemiyle makale yazarak cevap vere bilirler aslında..

Sesli Chat Sitesi acanlar kücük siteler bilmediklerinden acarlar… Cahilce hareket ederler… Ve fazla uzun sürmeden kapatmak zorunda kalıyorlar  ve verdikleri paralarda zarar israf oluyor.. biliyoruz ki alemlerde.. İSraf Haramdır..

Sesli Sohbet Sitelerinin geneli bellidir ne amaclı kullanıldığı Ama insanlar genelde kendi sitelerinde ve sayfalarında bunu sürdürmek istiyorlar.. ve fazladan para sarf ederek kazanç elde etmeden alın terlerini heba ediyorlar ..  seslibirses.com sahipleri gibi .. Bende yanlış yaptıklarını bilmiyorlar ..

Gelin Bize Dolgun Makale Calışması yaparak reklam verin ve blog calışmalarını biz yapalım Sohbet icinden reklam atma geregi kalmaz..

https://www.ruyapanel.com/ Sayfamızı Ziyaret edin karlı cıkın yok biz  Blog yemeye razıyız diyorsanız ben Seve seve atarım.. Sesli Chat Site Sahibi Bence Bana Ulaşmalısın..

Twitter Haberler