Sesli chat ve sesli sohbet`in  deyerli arkadaşları  sizlere sesli chat ve kamera ayarlarını çözmek için sizlere yardımcı olmamız gerektini ve sizlere daha güzel ve rahat sunum sunmak için yardımcı olmak gerekiyor dedik saygı deyer misafirlerimiz .

Sesli chat sitelerinde en cok raslanan ses ayarları ve kamera ayarlı yapa bilmek cok basit olmasına ramen ilk sohbet sunumuna katılan arkadaşlara zorluk ola bilmektedir. Ama siz saygı deyer arkadaşlarımıza bir nevide kısada olsa öz sadece yazı yazark anlatmakta mükelefiz . Eyerki yazı şeklinde sizlere daha iyi anlatama ya bildikse sitemize gelerek sizlere dahada sesli konuşmamızla yardımcı ola bilmemizde hic bir engel ve sakıncası yoktur arkadaşlar.

Degerli misfirlerimiz ses ayarında en önemli sunumlardan biri olan ses driver setup güncelemeniz gerekmektedir günceledikten sonra  Realtek HD Input  driver setup indirip yüklemeniz gerekmektedir sonrasında güncel ola bilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Eyerki www.seslipano.com adresimizdeyseniz aşağda bulunan yazı yazılan kısmın üstünde tüm ayarlar diye bir yer vardır oraya tıklayarak Realtek HD Input  yaparak sonrasında al kısmında stereo karışrıcı yaparak bu sorunu kendinizde ortada kaldırmak isteye bilirsiniz arkadaşlar .

kamera ayarlarına gelince webcam ayarlarının olması gereken driver indirip güncelemeniz gerekmektedir bu güncelemeyi yaptıktan sonra sesli chat ve sesli sohbet sitelerinde kameralı sohbet ede bilme keyfini sizde yaşaya bilirsiniz .

Eyerki arkadaşlar ben bişeyden anlamıyorum size ulaşmam gerekiyor derseniz www.seslipano.com ailesini ziyaret ederek sizlere en iyi be en güzel kalitede ağırlayıp yardımcı ola bilmemizde hic bir zaman sakıncası olmayan bir adres olarak bilmenizi temeni ederim .

Twitter Haberler