Meraba arkadaşlar  sizlere son zamanlara sesli sohbet ve Sesli Chat disconnect hatasını  araştırıp çözdük .

Sesli sony ailesi olarak sizlere yardımcı ola bilmek için söz verdik siz deyerli dostlarımız ve saygı deyer misafirlerimiz için “ sözümüz söz “  dedik ve yaptık şimdi arkadaşlar bildiniz gibi seslichat disconnect hatası için ne yapmalıyız ?

Şimdi arkadaşlar öncelikle bildiğiniz gibi windows 7 ve 8 olarak birde xp bilgisayaralarımız olmaktadır bunlarda windows yediden hariç disconnect yazdığı zaman yenile tıklayın bir kac kez ve sizi odaya düşürecektir . windows7 de ise yeile yaparken hata veriyor genelde bu nedenle www.seslipano.com giriş sayfasını acık tutacaksınız sonra ikinci sayfa nikini yazıp sitemize girdinizde disconnect cıkar ise ilk sayfa acık tutulmalı sonra ikinci sayfayı  “ X “ tuşuna tıkladıgınızda ikinci panel sekmesi kapanacak acık olan ilk sayfamıza hızlı bir şekilde tıklayarak giriş olacaktır .

Eyerki bunlarda size yardımcı olmuyorsa arkadaşlar modemi yanında olan arkadaşlar modeme reset atarak aypi deişimide size yardımcı olacaktır .

Artık yeter dedirtiyorsa “HAYIR “ buda olmadı diyiyorsanız  sizlere özel kendim kulandığım ve sunumuyla kulandığım aypi deiştirme programıda sizlere bu yardımı yapa bilirim .

Bu vereceyim program kesin çözüm dür .

NoT : Türkiyenin Ve Avrupanın Tek Kaliteli Seviyeli sohbet sitesinde olduğunuzu unutmayınız . seslipano.com sitemize ilk defa giriyorsanız arakdaşlar ?ınternet explorer , Mozila dan veya yandex den giriş yapa bilirsiniz girişte karşınızda cıka bilecek sohbet sitesine giriş tıklayarak karşınıza ikinci panel açılıp ordan misafir girişinden her hangi bir nik yazarak giriş tıklayarak giriş yapacaksınız. kesinlikle ücretsiz dir.Ondan sonra sohbet odasına düşe bilmek için activex yükle programı cıkacaktır onu yüklediniz an odaya düşecek ve en kaliteli sohbet sitesi adresinde sizlerde kaliteli sohbet ede bileceksiniz .Yapamadıysanız ? yardım videosunu izleyerek sizlere yol güsterecek ve oda olmadı ise skpye adresimizi ekleyerek sizlere yardımcı olağız . serdar_ra63@windowslive.com
Dünyanın en kaliteli sohbet sitesi olarak seslipano.com ailesi sizlere her türlü yardımı sunmaktadır .

 

Twitter Haberler