Saygı deyer okurlarımız seslipano.com  yine size yardımcı ola bilmek için microsoft nedir.  Ve ne için kulanılır size yardımcı ola bilmek için  size yardımcı olmaya calışacaz arkadaşlar .

Dünya özerinde bir nuramada olan  microsoft hesabı , eskiden windows live ıd olarak adlandırılan yeni adıdır arkadaşlar .

Microsoft  hesabınız outlook.com , onedrive ,windows phane veya xbox  live gibi hizmetlerde oturum acamak için kullandıgınız e posta edresi ve parolanın birleşimidir arkadaşlar. Bu ve diyer hizmetleri oturumunu acmak için bir e posta edersi kulanıyorsanız zeten microsoft hesabınız olduğu anlamında gelir ancak dilediğiniz her on yeni bir hesap için kaydolabilirsiniz.

Zanan içinde tüm microsoft hizmetleri eski adından yenisine geçiş yapacaktır . bir süre çrneğin xbox.com veya windowsphone.com edreslerinde , microsoft hesabı yerine windows live ıd adını görmeye devam edebilirsiniz ancak her ikisi de aynı hizmetir ve hizmetler de yakında güncellenecektir ..

Ve Ayrıca, Windows 8 çalıştıran her bilgisayarda oturum açmak için Microsoft hesabını kullanabilirsiniz.

Dünya özerindeki microsoft hesabı yeni ve gelişmiş şeklinde dünya sıralamasında bir numara yer kapmakta olmaktadır arkadaşlar bunun özerine yogun bir calışma yapmaktadır bizde sizlerle paylaşmak için cabalarımızla elimizden geleni yaptık umarım

AYrıca seslipano.com yine bir ilke imza atmak için her yolu sizler için yardım etmekdedir siz okurlarımız .seslipano.com ailesi olarak sizleride seslichat, seslisohbet platformda sizleride aramızda görmek istiyoruz.  Sağlam arkadaşlıklar ,dostluklar aile ortamımıza sizide beklemekteyiz arkadaşlar sizlere binevi yardımcı olduysak ne mutlu seslipano.com ailesine saygılar .

NoT : Türkiyenin Ve Avrupanın Tek Kaliteli Seviyeli sohbet sitesinde olduğunuzu unutmayınız . seslipano.com sitemize ilk defa giriyorsanız arakdaşlar ?ınternet explorer , Mozila dan veya yandex den giriş yapa bilirsiniz girişte karşınızda cıka bilecek sohbet sitesine giriş tıklayarak karşınıza ikinci panel açılıp ordan misafir girişinden her hangi bir nik yazarak giriş tıklayarak giriş yapacaksınız. kesinlikle ücretsiz dir.Ondan sonra sohbet odasına düşe bilmek için activex yükle programı cıkacaktır onu yüklediniz an odaya düşecek ve en kaliteli sohbet sitesi adresinde sizlerde kaliteli sohbet ede bileceksiniz .Yapamadıysanız ? yardım videosunu izleyerek sizlere yol güsterecek ve oda olmadı ise skpye adresimizi ekleyerek sizlere yardımcı olağız . serdar_ra63@windowslive.com
Dünyanın en kaliteli sohbet sitesi olarak seslipano.com ailesi sizlere her türlü yardımı sunmaktadır .

 

 

Twitter Haberler