SeLamun ALeyKum  SesLi Sony DoStLaRım

 

Bu gün ki konumda  Sizlere  Bir  Maydonozun  İnSan vücuduna  ne kadar faydaLarı var  onLarı   aktaracağım Şimdiden  payLaşımı mı dikkate alıp  okuyan  tüm  www.seslipano.com  TakipçileRine  Teşekür edeRim ..

MayDonozun CinSeL isteği artırıcı  özelliği vardır.Vücuda kuvvet ve enerji  veriyor .Halsizliğe iyide geLiyor maydonoz.KanSızLıga karşı çok faydası vardır ..

BayanLarın  en çok şikayetLendikleri Selülite karşı iyi  geLdiğide söyLeniyor arkadaşLar .Kış  ayıda geLdiki  SesLiSony DostLarımız soğuktan ellerimiz tahriş olup  egzama rahatsızlığı olan dostlarımız varsa  maydonoz bire bir iyi geLiyor.ReqL dönemLerinin düzeLmesine yardımcı oLuyor.KadınLarda görüLen akıntıların kesilmesine  fayda sağlar vede ReqL dönemindeki ağrılarıda maydonozun sayesinde  giderebiLirsiniz .

BuLantı ve nefes darLıklarında maydonozun çiğnenerek yutuLması fayda sağLıyor.Benim  Gibi  sizLerde  zaman zaman Diş ağrısı çekiyorsanız bakın maydonoz burdada  çok etkiliymiş .

ErgenLik zamanLarımızda  mutlaka  sivilce  sorunu ile  karşı karşıya gelmişizdir demi arkadaşaLar , egerki  LekiLi ve siviLceLi bir yüzünüz varsa  maydonoz kuLanabiLir ve temiz bir ciLde kavuşbiLirsiniz .

Böbrek taşı ve böbrek kumu  olan  yakınlarınız var ise  maydonozu  önerebilirsiniz ..maydonozun aynı zamanda bir ateş  düşürücü  özeLLiğe sahip olduğunuda biLiyormudunuz : )

Evet  www.seslipano.com  DostLarımız  bir maydonozun  ne kadar  faydalı olduğunu bu günki yazımda sizLere  anLattım  inşALLAH  svermiş oLduğum bu bilgiler sizin günLük  hayatınızda size yardımcı  Olur dileğiyLe SağLıkLı  GünLer diLiyorum ..

Twitter Haberler