Yeni Doğum yapan birinin iyi beslenmesi gerektiği için sıkı bir diyete giremez fakat  sağlıklı beslenip  düzenli  egsersiz yaptığı  zaman  mutlaka kilo verebilmektedir.

Kilo verilebilmesi  için  vücudun  depolamış olan  yağlardan kullanması ve bu yağları  eritmesi  gerekmektedir. Buda  vücuda  zararlı  olan  karbonhidratların  alımını keserk oluşturabilmektedir. Dışardan  karbonhidrat alımını kestiğiniz zaman  vücut  otomatik olarak en fazla yağı  depolamış olduğu bölgeden kullanmaya başlıyacaktır. Yayaylı  olan karbonhidratlar zaten  yediğimiz gidalardan  alabilmekteyiz . Yayrlı olan karbonhidratlar bir çok  sebzede bulunmaktadır. Örnek  verecek olursak  1 adet  patlıcanda 1 karbonhidrat ,4 adet  kabakta  1 karbonhidrat ,1 adet biberde  1 karbonhidrat vardır. Sebzeleri porsiyon olarak düşünecek  olursanız 1 porsiyon ıspanakta  6 karbonhidrat vardır.

Doğumdan sonra kadınların kilo aldıkları  bölge göbekleridir. Protein ağırlıklı beslenip birde karın egzersizleri ile desteklenirse bölgesel zayıflama çok çabuk  gerçekleşecektir.

Karın bölgesindeki yağların erimesini sağlayacak en iyi  mekik kardiyo ve mekiktir. Kişinin şikayeti sadce göbek  bölgesinde ise  2 hafta içi 3 gün kardio ve 3 gün mekik çekmesi bölgesel zayıflamada yardımcı olacaktır.

NoT : Türkiyenin Ve Avrupanın Tek Kaliteli Seviyeli sohbet sitesinde olduğunuzu unutmayınız . seslipano.com sitemize ilk defa giriyorsanız arakdaşlar ?ınternet explorer , Mozila dan veya yandex den giriş yapa bilirsiniz girişte karşınızda cıka bilecek sohbet sitesine giriş tıklayarak karşınıza ikinci panel açılıp ordan misafir girişinden her hangi bir nik yazarak giriş tıklayarak giriş yapacaksınız. kesinlikle ücretsiz dir.Ondan sonra sohbet odasına düşe bilmek için activex yükle programı cıkacaktır onu yüklediniz an odaya düşecek ve en kaliteli sohbet sitesi adresinde sizlerde kaliteli sohbet ede bileceksiniz .Yapamadıysanız ? yardım videosunu izleyerek sizlere yol güsterecek ve oda olmadı ise skpye adresimizi ekleyerek sizlere yardımcı olağız . serdar_ra63@windowslive.com
Dünyanın en kaliteli sohbet sitesi olarak seslipano.com ailesi sizlere her türlü yardımı sunmaktadır .

 

 

 

Twitter Haberler