Chat Nedir.

Chat kelimesi türkçe sözlükte bir anlamı bulunmayan bir cümle olarak bulunmaktadır.

chat kelimesi özelikle ınternet`te sohbet (chat) özetleyebilecegimiz IRC ` nin ( ınternet Relay chat ) özü budur.

Bu nedenle ınternet özerinde bağlı bulunan sunucu bilgisayara kurulan  IRC sunucu yazılımları ınternet arasındaki bağlantıyı sağlar .

Birde arkadaşlar bildimiz gibi Chat özerinde sistem cok hızla yaygınlaştı  yazılımların gelişimiyle dünya sohbet sitelerine büyük bir noktaya deyinen chat adını yazdıran sesli chat ve sesli sohbet siteleri olarak adını tarihe yazdırdı..

Dünyanın büyük beyenisini toplayan chat kalitesi ile bulundurulan sohbet siteleri artık hızla gelişmeye devam ediyor..

chat,Kalite chat, kalite sohbet ,kalite kamerelı sohbet ,kameralı sohbet,seslisiteler dünya konuşulan alemde yeni insanlar keşfetmeye devam ediyor chatın muhteşem yazılımıyla artık dünya özerinde herkesle tanışa bilmek için sohbet siterinde en kaliteli adresimiz .

www.seslipano.com adresinden yararlana bilirsiniz girişte aktivite yüklemeniz yeterlidir sesli sony ailesi olarak hoş sohbetler dileriz ..!

NoT : Türkiyenin Ve Avrupanın Tek Kaliteli Seviyeli sohbet sitesinde olduğunuzu unutmayınız . seslipano.com sitemize ilk defa giriyorsanız arakdaşlar ?ınternet explorer , Mozila dan veya yandex den giriş yapa bilirsiniz girişte karşınızda cıka bilecek sohbet sitesine giriş tıklayarak karşınıza ikinci panel açılıp ordan misafir girişinden her hangi bir nik yazarak giriş tıklayarak giriş yapacaksınız. kesinlikle ücretsiz dir.Ondan sonra sohbet odasına düşe bilmek için activex yükle programı cıkacaktır onu yüklediniz an odaya düşecek ve en kaliteli sohbet sitesi adresinde sizlerde kaliteli sohbet ede bileceksiniz .Yapamadıysanız ? yardım videosunu izleyerek sizlere yol güsterecek ve oda olmadı ise skpye adresimizi ekleyerek sizlere yardımcı olağız . serdar_ra63@windowslive.com
Dünyanın en kaliteli sohbet sitesi olarak seslipano.com ailesi sizlere her türlü yardımı sunmaktadır .

 

Twitter Haberler