MeRhaba arkadaşLar  Sesli sitelere ilk defa  Giren kulanıcıların sürekli başına gelen bu  Acrivex sorununa bir çözüm getirmek istedik SesliSony  Olarak ..

Googlede Güzel  sırlamaya  yerleşen www.seslipano.com yazıp sonra en üsteki sayfaya tıklayarak sitemizin ana sayfasına giriş yapıyoruz.Daha sonra tıklayınca giriş için NicK yani rumuzunuzu yazacağınız yer açılacaktır. O kısma  Örnek: (SesliSony )yazıyoruz.Giriş Butonuna tıkladıktan sonra önümüze bu Sorun çıkmaktadır. Yani Activex Sorunu  en üstte Http yazan  yerin altında bir  yazı işareti çıkacaktır.O yazının üzerine Sağ tıklayıp Activex yükle veya bu denetimi yükle diye bir soru çıkacaktır yükleme tamamlanınca otomatik olarak siteye giriş yapabilirsiniz.

Umarım  bu yazımda Sizlere yardımcı olabilmişimdir..

Sesli Siteler arasında  en kaliteli  kulanıcılarımızla Sizleri www.seslipano.com    bekLiyoruz..

NoT : Türkiyenin Ve Avrupanın Tek Kaliteli Seviyeli sohbet sitesinde olduğunuzu unutmayınız . seslipano.com sitemize ilk defa giriyorsanız arakdaşlar ?ınternet explorer , Mozila dan veya yandex den giriş yapa bilirsiniz girişte karşınızda cıka bilecek sohbet sitesine giriş tıklayarak karşınıza ikinci panel açılıp ordan misafir girişinden her hangi bir nik yazarak giriş tıklayarak giriş yapacaksınız. kesinlikle ücretsiz dir.Ondan sonra sohbet odasına düşe bilmek için activex yükle programı cıkacaktır onu yüklediniz an odaya düşecek ve en kaliteli sohbet sitesi adresinde sizlerde kaliteli sohbet ede bileceksiniz .Yapamadıysanız ? yardım videosunu izleyerek sizlere yol güsterecek ve oda olmadı ise skpye adresimizi ekleyerek sizlere yardımcı olağız . serdar_ra63@windowslive.com
Dünyanın en kaliteli sohbet sitesi olarak seslipano.com ailesi sizlere her türlü yardımı sunmaktadır .

Twitter Haberler